O mne

Ahoj,

volám sa Zlatica Žárska a som rada, že práve čítaš tieto slová. Toto je blog o vegánskych receptoch. K vegánstvu ma priviedol môj zdravotný stav, ktorý sa mi vďaka vegan strave  zlepšil, a tak som začala písať recepty, ktoré nájdeš na tomto blogu. Blogujem od septembra 2015 a baví ma to dodnes. U mňa vegánstvo malo veľmi postupný spád. Nebolo to z dňa na deň , ako u iných ľudí.

Som bývalá plavkyňa, volejbalistka a tanečníčka, a tak viem, čo telo potrebuje aj pri športových výkonoch. Momentálne sa venujem yoge a sem tam zájdem aj na nejakú tú túričku. Strave sa venujem 10 rokov a prešla som si rôznymi stravovacími návykmi a diétami, keďže som sa venovala aj modelingu.

Milujem skvelé jedlo z poctivých surovín. Milujem najmä naše lokálne trhy a lokálnosť celkovo ako takú. Podporujem udržateľnú módu, prírodnu kozmetiku a zaujímam sa o enviromentálne témy. Vážim si ľudí, ktorí si vážia prácu druhých ľudí. Mám úctu ku všetkým, ktorí poznajú svoju hodnotu práce, a tak isto pristupujem aj ja k svojej práci.

Čo robím?

Vytváram podnikom vegan menu, robím pre firmy dni zdravia a na rôzných podujatiach spojených so zdravím.

Čekuj môj Instagram

Pracujme spolu!

V prípade spolupráce ma neváhajte kedykoľvek kontaktovať.