Recenzované 07.02.2016.
Ahojte, chcela by som vám predstaviť ďalšiu skvelú slovenskú značku, aj keď jej názov je po anglicky The Alpha Apparel.
Táto značka má široké portfólio od čiapok až  po mikiny a tričká a chystá sa rozrastať.Táto značka vznikla v mysli jedného úžasného človeka. Chcel vytvoriť značku, ktorá bude vystihovať, to, čo má najradšej , a to je freedom. Preto aj nápisy na mikinách a tričkách sú napr. Go wild, Feel free …..
Čo najviac obdivujem na tejto značke je to, že ju navrhol chlap, ktorý si sám skúšal a vystrihoval látku a potom ušil strih. Podotýkam, že je to človek, ktorý nikdy neštudoval krajčírstvo a ani nič podobné. Jediné, čo mi prezradil je to, že už ako malý skúšal šiť  rôzne mini oblečky ( niekto sa hrá s autíčkami a niekto maká na svojej budúcnosti, už od mala 😀 ), ale nikdy sa tomu nevenoval profesionálne a robí úplne inú prácu. Čiže preto má môj obdiv.
Značka The Alpha Apparel je naozaj podstivo šitá u krajčírky a materiál látok je vyberaný, tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Keď som si šla po čiapku, tak som si myslela, že ju dostanem v nejakej taške. Bola som neskutočne milo prekvapená, ako bola zabalená. Keď som si otvorila krabičku, tak v nej bolo ešte vrecúško na čiapku, ktoré ma veľmi potešilo. Milujem presne tento štýl, že keď si niečo kupujem, tak to nie je iba o tej veci, ale je to ako celok a zážitok od obalu až po produkt.​Verím, že sa značke bude dariť a nájde si svojích zákazníkov, ktorý ocenia všetkú tú snahu vytvoriť niečo nové a inšpiratívne na Slovensku.​Tu si môžete pozrieť niečo o značke:
https://www.thealphaapparel.com/en/
https://www.facebook.com/The-Alpha-Apparel-1651387435117663/?fref=ts
https://www.instagram.com/the_alpha_apparel/

Všetko s láskou.
Vaša Zlatica.

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel