Picture

Mydlovinky

Picture

Mydlovinky
Recenzované 5.12.2015.
Ahojte dnes som sa rozhodla vám napísať o úžasných mydlovinkách. Milujem a budem a podporujem slovákov, ktorí sa rozhodli robiť niečo pre ostatních. Zapájajú do svojích produktov fantáziu, odbornosť a najmä lásku, a to ma veľmi teší, a preto vám budem písať o slovenských výrobcoch, ktorím ja nesmierne ďakujem, že ich začína byť čoraz viac a viac.
Doteraz som sa učila a všímala si naších českých bratov, ale teraz som veľmi pyšná, že sa slováci začínajú vracať k remeslách. Veciam, čo ich bavia, a to ich napĺňa krásnymi pocitmi a láskou. A jedným zo slovákov, je aj úžasná Silvia, ktorá sa rozhodla vyrábať tieto malé zázraky a nazvala ich Mydlovinky.
Ja osobne moc mydlá nemusím lebo mi len vždy vysušili pokožku a žiaden iný výsledok som nevidela, ale keď mi prišlo mydielko od Mydloviniek, a po prvýkrát som ho vyskúšala som neverila vlastným očiam, aké blahodárne účinky má.
Toto mydielko je dvojvrstvove peelingové mydielko na problematickú pleť. Aj, keď ja nemám problematickú, zaujalo ma jeho zloženie, a preto som si zvolila toto mydielko.Tu je pár informácií o ňom:
tvorí ho kvalitná glycerinová hmota, rastlinného pôvodu, obsahujúca bambucké, kakaové a mangové maslo. Každá vrstva je obohatená zložkami,ktoré tvoria spolu kompaktný celok pre aknóznu pleť. Mydielko nie je otestovaný medicínsky výrobok, ale jeho obsah dáva veľký hlbkovo čistiaci efekt s dezinfekciou pleti, a to zaručuje pridane úžasného čierneho uhlia. Zníženie tvorby mazu s upokojujúcim efektom a elimináciou začervenania pleti zase zabezpečuje pridané bahno z dolomitov, bohaté na minerály. Pleti prospieva aj olej Neroli ( kvet z divého pomarančovníka ) .
Druhá zelená vrstva, je vytvorená zo 100% prírodných zložiek, ako je čajovníkový olej, žihlavový extrakt a sušená žihlava. Pre regeneračný účinok je použitý jojobový olej, ktorý prirodzene kontroluje tvorbu mazu.Pleť mám krásne čistú a zdravú vďaka tomuto mydielku. Ja si každý večer čistím pleť týmto mydielkom, a po vyčistení si dávam na pleť baobaový olej.
Samozrejme Mydlovinky ponúkajú široú škálu a rôzne kombinácie, vy sami si môžte nakombinovať akú vôňu chcete, maslo, oleje aké íly, bylinky, maceráty, peelingy, extrakty, prírodné farbivá a ostatné prísady.

Picture

Mydlovinky

Picture

Mydlovinky

Picture

Mydlovinky

Verím, že, keď si objednáte nejaké mydielko určite sa vám bude páčiť, tak ako mne, pretože tá hlavná ingrediencia je tam zamiešaná. Pýtate sa aká? No predsa LÁSKA.

Tu je kontakt na mydlovinky: https://www.facebook.com/Mydlovinky-904791116257522/?fref=ts

Prajem vám krásny pohodový deň plný lásky.
Vaša Zlatica.