Recenzované 3.11.2015
Ahojte chcem vám predstaviť úžasné prírodné produkty od firmy Marisee.
Pýtate sa ako som natrafila na Marisee?
Úplne nečakane. Bola som robiť na výstave káva, čaj čokoláda, a ani som si nevšímala chalanov z Marisee:)
Kedže som stále okoli ich stánku chodila, tak som sa iba pristavila, že čo to teda ponúkajú. No, keď som ochutnala ich koreniny skoro som odpadla, ako úžasne môže chutiť čierna soľ z Havaja a ďaľšie, ďaľšie koreniny…
A tak zakaždým, keď som šla okolo ich stánku, tak som s chalanmi prehodila pár slov a niečo som aj ochutnala. Bola som naozaj veľmi milo prekvapená z Marisee produktov.
Tu je základné info o nich.
Spoločnosť Marisee sú ľudia, ktorí spolu precestovali niekoľko kontinentov a spolu zažívali nové veci vrátane tradičných jedál, ktoré ochutnávali najčastejšie na uliciach. Už vtedy si uvedomili, že či bola kuchyňa thajská, turecká, arabská či vietnamská nikdy v nej nechýbala soľ. Preto sa v Marisee rozhodli, že sa o nezvyčajné chute solí z rôznych častí sveta podelia s ľudmi.
Soľ je totiž nenahraditeľým zdrojom minerálnych látok.

Picture

Brezový cukor / Xylitol

Picture

Brezový cukor / Xylitol
Na obrázku môžte vidieť Brezový cukor tzv. xylitol, ktorý je známi tým, že sa pridáva do bio žuvačiek.
Marisee Brezový cukor je vyrobený výhradne z brezy a buku zo Škandinávie. Chuť ?? No predsa neodolateľnááá:) Dôležitou vlastnosťou brezového cukru, preukázanou v niekoľkých klinických štúdiách je, že chráni pred zubným kazom. Takže môžte z neho robiť rôzne maškrtky. Myslím si, že to ocenia  najmä deti. A aby som nezabudla tento Brezový cukor je až z ďalekého Fínska.

Picture

Panela

Picture

Panela

Picture

Panela
Toto je Panela, ak niekto nepozná Panelu, tak je to zlatý cukor Strednej a Južnej Ameriky, pochádza z pestovania tradičnej cukrovej trstiny. Získaný je z čistej šťavy z cukrovej trstiny.
Ja pridávam Panelu do mojích receptov a vrelo vám ju odporúčam. Táto Panela je z Peru. Mimochodom v Peru sa dejú veci:), ale o tom až niekedy inokedy…:)

Picture

Deo a peeling z Himalájskej soli

Picture

Deo a peeling z Himalájskej soli

Picture

Deo a peeling z Himalájskej soli
A toto je posledný produkt, o ktorom som sa rozhodla, že napíšem. Je to Deo a peeling z Himalájskej soli. Ak sledujete moje recepty, tak ja solím výhradne len himalájskou soľou. Venovala som sa jej aj na mojej fan page na FB. Himalájska soľ, tiež nazývaná ako „soľ života“, sa ručne ťaží v hĺbke 400-600m v baniach, ktoré boli uchránené pred akýmkoľvek nežiadúcim či už priemyselným alebo prírodným znečistením.
Čo je veľmi dôležité obsahuje až 84 minerálnych stopových prvkov. Veľmi sa tešíím už na peeling a určite tento produkt vyskúšam aj ako deostick.

Tak a sme na konci tohoto článku, verím, že vam tento článok niečo dal a kľudne mi potom napíšte, či ste vyskúšali niektorí z produktov značky Marisee:) Ja sa naozaj zameriavam iba na kvalitu a nie kvantitu a značka Marisee stojí naozaj za to, aby ste ju vyskúšali.

Tu je je kontakt na ich web: ​http://www.marisee.sk
A aby som nezabudla chalani chodia aj do Strarej tržnice na trhy, vždy poslednú sobotu v mesiaci, takže prídte ochutnať aj tam ich dobroty.

Ja vám prajem krásny zvyšok dňa.
A hlavne robte všetko s láskou, uvidíte ako sa vám život zmení.

Vaša Zlatica.