Kurkuma mletá INDIA Prémium, Škorica mletá INDIA Prémium, Chilli mleté pálivé INDIA Prémium

Kurkuma mletá INDIA Prémium, Škorica mletá INDIA Prémium, Chilli mleté pálivé INDIA Prémium

SKU:

$1.95
$1.75
$1.75
Unavailable

Koreniny sú neodlúčiteľnou súčasťou môjho jedálnička, a tak vám prinášam tie najobľúbenejšie a najpoužívanejšie v mojej kuchyni.

Kurkuma a jej protizápalové účinky, vďaka kurkumínu, ktorý obsahuje je mojím liekom, na ktorý nedám dopustiť. Toto sú jej ďalšie benefity : vitamín B6, vitamín C, niacín, vitamín K, riboflavin, foláty, tiamín, vitamín E, mangán, železo, draslík, zinok, meď, fosfor, horčík, vápnik a selénium.  

Škorica, ktorú pozná každý a je typická najmä u nás vo vianočnom období je mojím úžasným spoločníkom najmä v indickej kuchyni. Tu je pár benefitov, ktoré škorica má : vitamín K, vitamín E, vitamín B6, niacín, vitamín A, vitamín C, mangán, vápnik, železo, horčík, draslík, meď, zinok a aminokyseliny. 

Čili a jeho imunita, ktorú vám vytvorí pri pravidelnej konzumácií je neskutočná a zároveň je to pre mňa také afrodiziakum, na ktoré nedám dopustiť, keď varím najmä japonskú kuchyňu. Tu sú benefity čili :  vitamín A, vitamín C, vitamín E, vitamín K, vitamín B6, tiamín, riboflavín, niacín, foláty, mangán, železo, draslík, horčík, fosfor, vápnik, draslík, sodík, zinok, meď a selén. 

Ak sa práve chystáš si objednať tieto skvelé koreniny, tak tu je link, ako sa k ním dostať: http://bit.ly/2d1Y7jm – sekcia Exotické potraviny. 
Nezabudni zadať zľavový kód : ZLATKA10, kde budeš mať zľavu 10% za to, že si objednávaš z mojej stránky. Ak by si nevedel ako na to tu je návod návod ako pužiť zľavový kód:  https://kulaushop.sk/pages/ako-pouzit-zlavovy-kod .Pýtaš sa prečo ti odporúčam koreniny zrovna z kulaushopu? Odpoveď znie: Ich kvalita je úžasná, a ver bez nich by jedlo nemalo také grády 🙂 
Tento recept bol pripravený z týchto korenín 
http://www.zlaticazarska.com/receptiacuteky/kokosova-kari-omacka​

​Partem ti pohodové nakupovanie.
Všetko s láskou.