Recenzované 6.12.2015.
Ahojte ja milujem prírodu. Dáva nám všetko, čo potrebujeme. Je v nej zariadenie všetko, tak, aby sme prežili a boli zdravý. Naše staré mamy sa liečili len bylinkami a dožívali sa krásnych 70, 80 niektoré aj 90 rokov. Lenže nastala doba, kedy my mladá generácia riešime všetko naopak, a to chémiou. Bolí nás niečo, dáme si tabletku, máme zápal dáme si tabletku etc…
A náš organismus už je tak naučený na chémiu, že si povieme a šak čo, veď aj tak mi tie bylinky a med a cesnak nepomáha. Farmaceutické firmy podkopávajú prírodným liečivám nohy ako sa len dá, aby profitovali, ale aj tak tu stálu sú ľudia, ktorí milujú prírodu a nenechajú sa zlákať na keci farmaceitických firiem. Veď o tom svedčí aj čínska medicína, ajurvéda a naše babičky, ktoré sa vždy liečili dotykom prírody.Dotyk s prírodou a súznenie s prírodou je ten najkrajší stav, aký len môžete zažiť. Keď cítite ako vás slniečko hreje, ako dýchate ten úžasný vzduch ihličnanov, a to ako ich potrebujeme my a ako nás potrebujú oni, nechať sa len tak unášať v prúde s prírodou len byť. To je ten najláskavejší pocit, aký môžeme zažiť v ten daný okamih. Len byť. To je naša životná úloha. Materiálny život je pekný, ale my sme stvorený na oveľa krajší plnohodnotnejší život plný lásky. A tak milujem, keď niekto súzní s prírodou a jednou z nich je aj Marcelka, ktorá vyrába tieto úžasné prírodné balzámiky na pery bez parabénov ( dávajte si pozor, slovo parabény už nepoužívajú, čo sa týka zloženia nahradili ich iné názvy, kvôli tomu, že ľudia už poznajú názov parabén, tak ho redšej nahradili iným ) a rôznych iných ropných zložení.
Dotyk prírody vás naozaj pohladí svojimi účinkami. Ja mám škoricový balzámik milujem škoricu spája sa mi aj s pohodou. Má protizápalové účinky a veľa veľa superlatívov. Pravý škoricovník sa prirodzene vyskytuje na Srí Lanke. Na spracovanie sa používa kôra zo vždy zeleného stromu z radu vavrínovitých. Ostrov Srí Lanka bol vyše 200 rokov výlučným exportérom škorice. Ale tento škoricový balzámik, okrem škorice obsahuje ešte:
včelí vosk, kokosový olej, olivový olej, bambucké maslo, vitamín E, silicu zo škorice a horský med.

A kedže milujem ruže, používam vôňu z ruží mám aj oleje a krémy z ruží etc., tak som sa rozhodla aj pre balzámik Dotyk s prírody s lupeňmi ruží. Ten obsahuje:
včelí vosk, kokosový olej, olivový olej, tekvicový olej – preto je na fotke zelenší, slnečnicový olej, bambucké maslo, vitamín E, med, sešené lupene ruží.

Ak by ste si chceli objednať Dotyk prírody, tak tu je kontakt:
https://www.facebook.com/zdraviezprirodym/?fref=ts

Toto je Marcelkin blog, môžete sa tu dozvedieť veľa informácií o prírode:
http://ozdravizprirody.blogspot.sk/2015/11/100-priroda-na-perach.html_

m.raposova@gmail.com : tu si priamo môžete objednať Dotyk z prírody.

Prajem vám, nech ste viac v kontakte sprírodou.

Všetko s láskou.
Vaša Zlatica

Picture

Dotyk prírody

Picture

Dotyk prírody

Picture

Dotyk prírody