Ahojte, chcela by som vám predstaviť ďalšiu skvelú slovenskú značku, aj keď jej názov je po anglicky The Alpha Apparel.
Táto značka má široké portfólio od čiapok až  po mikiny a tričká a chystá sa rozrastať.

Táto značka vznikla v mysli jedného úžasného človeka. Chcel vytvoriť značku, ktorá bude vystihovať, to, čo má najradšej , a to je freedom. Preto aj nápisy na mikinách a tričkách sú napr. Go wild, Feel free …..
Čo najviac obdivujem na tejto značke je to, že ju navrhol chlap, ktorý si sám skúšal a vystrihoval látku a potom ušil strih. Podotýkam, že je to človek, ktorý nikdy neštudoval krajčírstvo a ani nič podobné. Jediné, čo mi prezradil je to, že už ako malý skúšal šiť  rôzne mini oblečky ( niekto sa hrá s autíčkami a niekto maká na svojej budúcnosti, už od mala 😀 ), ale nikdy sa tomu nevenoval profesionálne a robí úplne inú prácu. Čiže preto má môj obdiv.
Značka The Alpha Apparel je naozaj podstivo šitá u krajčírky a materiál látok je vyberaný, tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Keď som si šla po čiapku, tak som si myslela, že ju dostanem v nejakej taške. Bola som neskutočne milo prekvapená, ako bola zabalená. Keď som si otvorila krabičku, tak v nej bolo ešte vrecúško na čiapku, ktoré ma veľmi potešilo. Milujem presne tento štýl, že keď si niečo kupujem, tak to nie je iba o tej veci, ale je to ako celok a zážitok od obalu až po produkt.

​Verím, že sa značke bude dariť a nájde si svojích zákazníkov, ktorý ocenia všetkú tú snahu vytvoriť niečo nové a inšpiratívne na Slovensku.

​Tu si môžete pozrieť niečo o značke:
https://www.thealphaapparel.com/en/
https://www.facebook.com/The-Alpha-Apparel-1651387435117663/?fref=ts
https://www.instagram.com/the_alpha_apparel/

Všetko s láskou.
Vaša Zlatica.

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel

Picture

The Alpha Apparel